Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.19, formerly: $8.99
SAVE $1.80
Plus tax
Rimmel London
Professional Eyebrow Pencil, Dark Brown
1 ea, $7.19/1ea
sale: $7.19, formerly: $8.99
SAVE $1.80
Plus tax
Rimmel London
BB Cream, Very Fair/Light
1 ea, $7.19/1ea
Low Stock
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
Maybelline
Superstay Matte Ink Liquid Lipstick Renegade
5 ml, $239.80/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $16.39, formerly: $20.49
SAVE $4.10
Plus tax
L'Oreal Paris
True Match Blush, Tender Rose
1 ea, $16.39/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 473 Mauvy Night
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Colorstay Lipliner Sienna
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Crème 804 Rumberry
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
Maybelline
Falsies Surreal Washable Mascara, +36% Length, 165 Meta Black
10 ml, $127.90/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Pearl 812 Porto Please
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche 762 Divine Wine
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































