Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$39.99
Plus tax
Culturelle
Kids Immune Defense Probiotic, Mixed Berry Flavour, 30 Chewable Tablets
30 ea, $1.33/1ea
Out of Stock
sale: $32.99 MIN 2
, formerly: $39.99
Plus tax
Life Brand
Menthol Nicotine Gum 2 mg 105 Chewing Gums
105 ea, $0.38/1ea

sale: $28.34, formerly: $31.49
SAVE $3.15
Plus tax
Life Brand
Green Boost Energy & Stamina Pineapple Flavour
400 g, $7.09/100g
sale: $14.99, formerly: $17.99
SAVE $3.00
Plus tax
A Vogel
Pollinosan
120 ea, $0.12/1ea
3,000 PC Optimum Points
sale: $37.59, formerly: $46.99
SAVE $9.40
Plus tax
Lovehoney
Finger Suction Stimulator
1 ea, $37.59/1ea
Low Stock
sale: $24.64, formerly: $28.99
SAVE $4.35
Plus tax
Nature's Way
Turmeric Joint Pain Relief 60 Vegetarian Tablets
60 ea, $0.41/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































