Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Vinta Roasted Red Pepper Crackers
225 g, $2.00/100g

sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Celebration Graham Cookies S'mores Style Truffle
240 g, $2.41/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Soft-Baked White Chocolatey Macadamia Cookies
240 g, $2.08/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Veggies + Fruits Mixed Berry & Yogurt Cookies
168 g, $1.79/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Dare
Whippet Sticks Cookie Dough
250 g, $2.20/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Quaker
Nacho Cheese Flavoured Crispy Minis Rice Chips
90 g, $4.99/100g
Low Stock

sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Mini Cookies Double Chocolate With A Chocolatey Icing Drizzle
200 g, $2.90/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































