Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Melba Canapé Original
150 g, $2.99/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Viva Puffs Raspberry Cookies
300 g, $1.66/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Fudge Covered Sandwich Cookies Chocolate Sandwich Cookies
224 g, $2.00/100g

sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Mini Cookies Chocolate Chip With A Chocolatey Icing Drizzle
200 g, $2.90/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ Sociables Crackers, 4 unique cracker shapes, Eat on its own or topped
180 g, $2.49/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Breton Gluten Free Cracked Pepper & Olive Oil
135 g, $3.33/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Baked Snack Crackers Spicy Dill Pickle Flavour
177 g, $2.54/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Thins, Golden Sandwich Cookies, Packable, snackable, and forever dunkable
261 g, $1.72/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Roasted Onion, Garlic and Herb Baked Pita Crackers
142 g, $2.46/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Vinta Rosemary & Olive Oil Crackers
225 g, $2.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Loads of White Cheddar Cheese Crackers
200 g, $1.75/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Bites Bruschetta
130 g, $3.45/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
Cookie Chips Ginger
170 g, $3.11/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Ultimate Coconut Crème Cookies
290 g, $1.72/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Breton Bites Cheddar Crackers
180 g, $2.49/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Maple Cookies
210 g, $1.43/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
Crispers, Jalapeno Flavour Crackers, Is It a Chip or a Cracker
145 g, $3.10/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Chia & Quinoa Baked Pita Crackers
142 g, $2.46/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































