Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Ritz Bacon Dippers, Smoky Bacon Flavoured Crackers
180 g, $2.49/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Ultimate Ice Cream Inspired Mint Chocolate
290 g, $1.72/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Baked Snack Crackers Salt & Vinegar Flavour
177 g, $2.54/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Chocolate Cake Cookies
168 g, $1.79/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Sandwich Cookies Chocolate
168 g, $1.79/100g
sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Autumn Leaf Cookies Pumpkin Spice Autumn Limited Edition
325 g, $1.78/100g
sale: $2.28, formerly: $2.79
SAVE $0.51
Garden
Cream Wafers, Chocolate Flavour
200 g, $1.14/100g
Low Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Melba Toast Original
200 g, $2.25/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Soft Cookies Active Double Chocolate
175 g, $1.71/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Viva Puffs Strawberry Cookies
300 g, $1.66/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Rosemary & Olive Oil
120 g, $3.74/100g

sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Plus tax
Dare
Veggie Crisps Spicy Chipotle Cheddar
100 g, $2.50/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Peek Freans
Lifestyle Blueberry Brown Sugar Cookies
290 g, $2.07/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Loads Of Cheddar Cheese Crackers
200 g, $1.75/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Crispy Minis
Apple Cinnamon Flavour Brown Rice Cakes
90 g, $4.99/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Christie
Good Thins, Sea Salt, Gluten Free Corn Crackers
100 g, $5.49/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Black Olive Swiss Sticks
100 g, $3.50/100g
Low Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Dark Chocolate Sandwich Cookies
261 g, $1.72/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































