Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Popchips
BBQ Flavoured Original Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Popchips
Original Sour Cream & Onion Flavoured Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g
sale: $5.00, formerly: $6.48
SAVE $1.48
Lotte
Pepero - Cookie Sticks Family Pack - Almond
128 g, $3.91/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Dark Chocolate Concerto 70% Cocoa
240 g, $2.08/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Salt of the Alps Swiss Sticks
100 g, $3.50/100g
Out of Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Oatmeal Raisin Cookies
350 g, $1.43/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Bites Romano Cheese and Black Pepper
120 g, $3.74/100g

sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Mini Cookies Birthday Cake With A White Glaze Drizzle
200 g, $2.90/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent® Middle Chocolate Chip Cookies
280 g, $1.61/100g
Out of Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Pringles
Potato Chips Sweet Chili Sauce Flavour
156 g, $2.56/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Aged Cheddar
120 g, $3.74/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Melba Canapé 12 Grain
150 g, $2.99/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
Cookie Chips Salted Caramel
170 g, $3.11/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Thin, Crunchy Pretzel Crackers Original
141 g, $4.26/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Quaker
Cool Ranch Flavoured Crispy Minis Rice Chips
90 g, $4.99/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































