Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00, formerly: $5.29
SAVE $0.29
Lotte
Pepero - Cookie Sticks Family Pack - White Cookies
128 g, $3.91/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Popchips
Sea Salt & Vinegar Flavoured Original Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Popchips
Sea Salt Original Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Original Oatmeal Cookies
350 g, $1.43/100g

sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Mini Cookies Cookies & Creme With A White Glaze Drizzle
200 g, $2.90/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ CHEESE NIBS Sweet Chili & Sour Cream
180 g, $2.49/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Thin, Crunchy Pretzel Crackers Mediterranean Herb
141 g, $4.26/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Reverse Decadent White Chocolate Chip Cookies
300 g, $1.50/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
Cookie Chips Coconut
170 g, $3.11/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































