Oatmeal & Hot Cereals
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.25, formerly: $3.49
SAVE $0.24
No Name
Quick 100% Whole Grain Oats
1 kg, $0.33/100g

sale: $3.25, formerly: $3.49
SAVE $0.24
No Name
Large Flake 100% Whole Grain Oats
1 kg, $0.33/100g

sale: $3.25, formerly: $3.49
SAVE $0.24
No Name
One-Minute 100% Whole Grain Oats
900 g, $0.36/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Maple and Brown Sugar Flavour Instant Oatmeal
344 g, $1.25/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Instant Oatmeal, Peaches and Cream, 8 Servings
264 g, $1.63/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Instant Oatmeal, Variety Pack, 8 Pack
314 g, $1.37/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Apples and Cinnamon Instant Oatmeal
264 g, $1.63/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Instant Oatmeal, Cinnamon & Spice, 8 Servings
304 g, $1.41/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































