Sausages
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.33/100g
Out of Stock

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.33/100g

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Mild Italian Pork Sausage
500 g, $1.00/100g

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Hot Italian Pork Sausage
500 g, $1.00/100g

sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
Maple Lodge Farms LT
Ultimate Chicken Wiener
900 g, $0.78/100g

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Bratwurst Pork Sausage
500 g, $1.00/100g

sale: $9.50, formerly: $10.00
SAVE $0.50
Schneiders
Smoked Sausage, Classic Cheddar
375 g, $2.53/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































