Fresh Sausages
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.33/100g
Out of Stock

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.33/100g

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Mild Italian Pork Sausage
500 g, $1.00/100g

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Hot Italian Pork Sausage
500 g, $1.00/100g

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Bratwurst Pork Sausage
500 g, $1.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g








































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































