Sausages
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.33/100g
Out of Stock

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.33/100g

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Mild Italian Pork Sausage
500 g, $1.00/100g

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Hot Italian Pork Sausage
500 g, $1.00/100g

sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
Maple Lodge Farms LT
Ultimate Chicken Wiener
900 g, $0.78/100g

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Bratwurst Pork Sausage
500 g, $1.00/100g

sale: $9.50, formerly: $10.00
SAVE $0.50
Schneiders
Smoked Sausage, Classic Cheddar
375 g, $2.53/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































