Sausages
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.33/100g
Out of Stock

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.33/100g

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Mild Italian Pork Sausage
500 g, $1.00/100g

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Hot Italian Pork Sausage
500 g, $1.00/100g

sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
Maple Lodge Farms LT
Ultimate Chicken Wiener
900 g, $0.78/100g

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Bratwurst Pork Sausage
500 g, $1.00/100g

sale: $9.50, formerly: $10.00
SAVE $0.50
Schneiders
Smoked Sausage, Classic Cheddar
375 g, $2.53/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































