Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $8.49
Plus tax
Halo Top
Cookies & Cream
473 ml, $1.79/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Club House
Organic Ground Cinnamon
40 g, $9.48/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Swiss Chalet
SwissChalet Sauce Beef Gravy
284 ml, $0.88/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Ultra Paradise
473 ml, $0.91/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Cream Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $1.83/100ml
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
President's Choice
Double-Smoked Peat-Smoked Sliced Scottish Atlantic Salmon
150 g, $7.33/100g
sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Healthy Choice
Gourmet Steamers Pineapple Chicken
298 g, $1.34/100g
Low Stock
sale: $2.00, formerly: $3.49
SAVE $1.49
Del Monte
Peach Slices, Water Packed No Sugar Added
398 ml, $0.50/100ml
sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
President's Choice
Breaded Butterflied Shrimp
400 g, $2.75/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.79
No Name
Light Medium Cheddar Cheese
400 g, $1.70/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Snackpack
Bakery Shop Snack Pack, Dessert Flavours, Banana Cream Pie
4x99.0 g, $0.88/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.79
President's Choice
New England-Style Clam Chowder
540 ml, $0.70/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Crush
Cream Soda Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Energy Drink Viking Berry
473 ml, $0.91/100ml

sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Sufra
Halal Plain Probiotic 3% M.F. Yogurt
750 g, $0.33/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































