Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Gay Lea
Real Coconut Whipped Cream
225 g, $2.00/100g

$8.99
Club House
La Grille Montreal Steak Seasoning
188 g, $4.78/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Valley Selections Savoury Garlic Pasta & Vegetables
500 g, $0.80/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Mozzarella Pizza
325 g, $1.38/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.89
Plus tax
Cadbury
DAIRY MILK Crunchie Milk Chocolate Bar
90 g, $4.32/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Scooby-Doo - Fruit Flavoured Snacks
226 g, $1.77/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Black Diamond
Pizza Mozzarella Shredded Cheese
320 g, $1.56/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $3.00
Plus tax
Reese's
Peanut Butter Cups Candy- King Size
62 g, $4.84/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































