Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
General Mills
Reese's Puffs Breakfast Cereal, Peanut Butter Chocolate, Whole Grains
326 g, $1.78/100g
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Armstrong
Combos Mozzarella & Naturally Smoked Salami Sticks
180 g, $2.78/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Dare
Whippet Black Forest Cookies
285 g, $1.93/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.75
Plus tax
Core Power
Protein Shake Elite Chocolate Protein Shake Bottle
414 ml, $1.15/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
PC Organics
Organic Vegetable Broth
900 ml, $0.28/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Ultra Peachy Keen
473 ml, $0.91/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Spicy Nacho flavoured tortilla chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Crush
Orange Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Black Diamond
Old Cheddar Shredded Cheese
320 g, $1.56/100g
sale: $5.50, formerly: $8.79
SAVE $3.29
Imperial
55% Vegetable Oil Margarine Non Hydrogenated
800 g, $0.69/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Flamin’ Hot* Nacho flavoured Tortilla Chips
210 g, $2.61/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































