Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00, formerly: $5.25
SAVE $1.25
Plus tax
Que Pasa
Organic Thin & Crispy Sea Salt Tortilla Chips
300 g, $1.33/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Cashew Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Marcangelo
Bratwurst Pork Sausage
500 g, $1.00/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Fresca
Grapefruit Soda
6x222.0 ml, $0.43/100ml
sale: $3.00, formerly: $3.33
SAVE $0.33
Kelloggs
Poptarts Pastries Frosted Strawberry Milkshake Flavour
384 g, $0.78/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Valley Selections Stir Fry Medley
400 g, $1.00/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
Simply Homestyle Fries with Sea Salt
750 g, $0.73/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Kraft
Calorie-Wise Greek Salad Dressing with Feta and Oregano
425 ml, $0.82/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.29
Club House
Gravy Mix Less Salt and Gluten-Free
25 g, $9.16/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
President's Choice
Havarti Sliced Cheese
210 g, $2.85/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Pomegranate Lemonade
1.89 l, $0.21/100ml

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.50
President's Choice
100% Orange Mango Juice
1 l, $0.25/100ml
sale: $4.49, formerly: $6.49
SAVE $2.00
Ocean Spray
100% Juice Blends 100% Juice, Cranberry
1.77 l, $0.25/100ml

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.79
No Name
Medium Cheddar Shredded Cheese
320 g, $2.12/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
Butter Croissant Buns
300 g, $1.67/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Liberte
Méditerranée 9% Yogurt Seasonal Edition Raspberry Mojito
500 g, $1.10/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.50
Plus tax
Quaker
Dipps Granola Bars – Caramel Nut
156 g, $2.88/100g

sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Robin Hood
Original All Purpose Flour
5 kg, $0.20/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
TRISCUIT Dill Sea Salt & Olive Oil Crackers
200 g, $2.25/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































