Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Wonder
100% Whole Wheat Hamburger Buns 8pk
8x56.0 g, $0.89/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Pillsbury
Grands! Cinnamon Rolls with Icing, Cinnabon Cinnamon, 5 ct
496 g, $1.11/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Kraft
French Salad Dressing
425 ml, $0.82/100ml
sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Crinkle Cut Fries
650 g, $0.84/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Schneiders
Nachos with Cheddar Cheese & Salsa Lunch Kit
98 g, $4.59/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Valley Selections Japanese Mix
500 g, $0.80/100g
$5.99
Crave
Cheesy Chicken Alfredo Macaroni & Cheese Single Serve Meal
320 g, $1.87/100g
1,500 PC Optimum Points

sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Plus tax
Del Monte
Mango Nectar Juice Boxes
8x200.0 ml, $0.31/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dr Oetker
Giuseppe Garlic Fingers
317 g, $1.57/100g

sale: $15.00, formerly: $16.99
SAVE $1.99
Mastro
Salami Genoa
600 g, $2.50/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Classico
Portobello Mushroom Pasta Sauce
600 ml, $1.00/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Vinta Snacks Original Crackers
200 g, $2.25/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Coca-Cola
Diet Cola Caffeine Free Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Vegetable Medley Rice Side Dish
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
IOGO
Nanö Bubbles Banana Yogurt With Mango Bubbles 1.5%
4x100.0 g, $0.75/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































