Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.00, formerly: $3.33
SAVE $0.33
Kelloggs
Poptarts Pop Tarts Frosted Chocolate Fudge Flavour
384 g, $0.78/100g

sale: $2.75 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
No Name
Chewy Chocolate Chip Granola Bars
5x120.0 g, $0.50/100g
sale: $2.95, formerly: $3.99
SAVE $1.04
Knorr
Bouillon Cubes chicken flavour
69 g, $4.28/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Charlotte's
Mini Chocolate Parfait
133 g, $3.01/100g
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
Cream of Mushroom Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
FANTA
Soda Zero Sugar Orange Soda Pop Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $3.48, formerly: $3.79
SAVE $0.31
Indomie
Mi Goreng Barbeque Chicken Flavour Instant Noodles
425 g, $0.82/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
Tre Formaggi Shredded Cheese Blend
320 g, $1.56/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
No Name
Graham Cracker Pie Crust
170 g, $2.23/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
FANTA
Soda Orange Cans
6x222.0 ml, $0.43/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Plus tax
Maynards
Swedish Berries Candy, Gummy Candy, Canada’s #1 candy brand
154 g, $2.14/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.99
General Mills
Oatmeal Crisp Breakfast Cereal, Triple Berry, High Fibre and Whole Grains
399 g, $1.50/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Breton Bites Veggie Crackers On the Go Packs
132 g, $3.40/100g

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Cola 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































