Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
Oikos
Greek Yogurt, Zesty Lemon & Lime, High Protein, Blended, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Kraft
Golden Italian Salad Dressing
425 ml, $0.82/100ml
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Baked Apple Cookies
210 g, $1.43/100g

sale: $2.75, formerly: $3.00
SAVE $0.25
Plus tax
President's Choice
Dipped and Chewy Chocolate Fudge and Chocolate Chip Granola Bars
5x172.0 g, $0.32/100g
sale: $8.00, formerly: $10.99
SAVE $2.99
Bragg
Organic Apple Cider Vinegar
946 ml, $0.85/100ml
sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.99
Nescafe
Rich Hazelnut Flavoured Instant Coffee Mix
100 g, $9.99/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Chips Ahoy! Rainbow Chocolate Chip Cookies, 6 Mini Snak Pak
144 g, $3.12/100g
sale: $4.88, formerly: $5.49
SAVE $0.61
Glico
Pocky Chocolate Cream Coated Biscuit Sticks 12 Packs
156 g, $3.13/100g

sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
No Name
Maraschino Cherries
375 ml, $1.07/100ml

sale: $5.50, formerly: $7.99
SAVE $2.49
Chapmans
Premium Caramel Praline Ice Cream
2 l, $0.28/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Casa di Mama Classic Canadian Pizza
410 g, $1.10/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
IOGO
Nanö Mango Yogurt Pouch 2.9%
4x90.0 g, $1.11/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Plus tax
Mini Halloween Pumpkins, 6 Pack
1 ea, $0.34/100g
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
Creamy Tomato Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Orange Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































