Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$5.99
Crave
Creamy Cajun Alfredo with Chicken & Sausage Frozen Meal
300 g, $2.00/100g
1,500 PC Optimum Points

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Pollo (Chicken) Pizza
355 g, $1.27/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Liberte
Greek 5% Extra Creamy Yogurt, Vanilla Bean, High Protein
650 g, $1.19/100g
sale: $7.88, formerly: $9.99
SAVE $2.11
Kikkoman
Soy Sauce All Purpose Seasoning Less Sodium
591 ml, $1.33/100ml
2,000 PC Optimum Points

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Chocolate Peanut Butter Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Philadelphia
Strawberry Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Ginger Ale 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Grapefruit Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Ultimate Fudge Chocolate Cookies
290 g, $1.72/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Original Extra-Fluffy Pancake And Waffle Mix
905 g, $0.55/100g
sale: $4.88, formerly: $5.49
SAVE $0.61
Glico
Pocky Strawberry Cream Coated Biscuit Sticks 12 Packs
144 g, $3.39/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
President's Choice
Tartar Sauce
250 ml, $1.40/100ml
sale: $4.50, formerly: $5.79
SAVE $1.29
President
Rondelé Garlic & Fine Herbs Spreadable Cheese
125 g, $3.60/100g

sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Finger Cookies Milk Chocolate
240 g, $2.41/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































