Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $9.00, formerly: $13.00
SAVE $4.00
Olivieri
Tortellini with Beef
700 g, $1.29/100g
sale: $3.49, formerly: $3.99
SAVE $0.50
Plus tax
Go Macro
Go Macro Dark Chocolate Almonds Bar
65 g, $5.37/100g
sale: $39.00, formerly: $43.99
SAVE $4.99
Plus tax
Go Macro
Macrobar Dark Chocolate + Almonds Bar
12x65.0 g, $5.00/100g
sale: $6.00, formerly: $6.99
SAVE $0.99
Plus tax
Kettle
Potato Chips Sea Salt Party Size
368 g, $1.63/100g

sale: $8.49, formerly: $9.99
SAVE $1.50
Organic Meadow
Mozzarella Cheese Sticks 20 % M.F. 8 Sticks
168 g, $5.05/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Ferrero Rocher
Premium Chocolate Bar, Salted Caramel and Hazelnut 70% Cacao Dark Chocolate
90 g, $5.54/100g

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $3.49
Dr Oetker
Mousse Mix, Double Chocolate
120 g, $2.91/100g
sale: $6.36, formerly: $7.49
SAVE $1.13
Bobs Red Mill
Baking Powder Double Acting
397 g, $1.60/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Plus tax
Perrier
MAISON PERRIER Chic Mojito, Non-Alcoholic
4x250.0 ml, $0.80/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































