Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Mitchell's
Soup Co. Old Fashioned Beef Barley Soup
380 g, $2.37/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $7.29
Chef Bombay
Vegetables Pakoras
250 g, $2.92/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Felicetti
Organic Spelt Wholewheat Flour Pasta Penne Rigate
340 g, $0.88/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Made with Local
Protein Nut Butter Cookie Double Chocolate
68 g, $5.87/100g
sale: $2.29, formerly: $2.59
SAVE $0.30
Sap Sucker
Sparkling Water Beverage The Peach One
355 ml, $0.65/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Traditional Medicinals
Lemongrass Organic Green Tea
16 ea, $0.44/1ea

sale: $10.50, formerly: $10.99
SAVE $0.49
Plus tax
Evive
Organic Smoothie Cubes Yogi
405 g, $2.59/100g
sale: $17.00, formerly: $18.99
SAVE $1.99
Illy
Illy Blend Ground Coffee Intenso Bold Roast
250 g, $6.80/100g

sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Crofter's
Premium Spread Morello Cherry Organic
383 ml, $1.64/100ml

sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Plus tax
Eco-Max
Natural Orange Ultra Dish Wash
1.5 l, $0.47/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































