Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Watkins
Lemon Pepper Blend Organic
104 g, $7.68/100g
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
Plus tax
Humble
Barbecue Organic Potato Chips
135 g, $2.96/100g
sale: $8.49, formerly: $9.49
SAVE $1.00
Bobs Red Mill
Steel Cut Oats Whole Grain Gluten Free
680 g, $1.25/100g
PC Optimum Offer
sale: $43.00, formerly: $46.99
SAVE $3.99
Van Houtte
Original House Blend, Medium Roast, K-Cup Coffee Pods, 48 Count
48 ea, $0.90/1ea

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Plus tax
Nature Clean
Non-Chlorine Bleach Powder
700 g, $1.07/100g
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Knorr
Concentrated Bouillon Beef
250 ml, $2.80/100ml
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Tea India
Cardamom Chai Black Tea With Real Cardamom
182 g, $3.30/100g

sale: $5.49, formerly: $5.99
SAVE $0.50
Four O'Clock
Rooibos Chai Tea, Caffeine-Free
32 g, $17.16/100g
sale: $5.50, formerly: $5.99
SAVE $0.49
Vita Coco
Coconut Water with Pineapple
1 l, $0.55/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































