Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $32.40, formerly: $36.00
SAVE $3.60
PC Organics
Organic Halves and Pieces Raw Walnuts Club Size
1 kg, $3.24/100g
sale: $6.50, formerly: $7.49
SAVE $0.99
Plus tax
The GFB
Gluten Free Bites, Coconut Cashew
113 g, $5.75/100g
sale: $13.00, formerly: $14.99
SAVE $1.99
Stellareats
Grain-Free Baking Mix Carrot Cake + Muffin
347 g, $3.75/100g
sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
Plus tax
BLISS BALLS
Guilt-Free, Energy Truffle Balls Of Happiness Chocolate Strawberry Coconut Cream
150 g, $6.00/100g
sale: $11.00, formerly: $11.99
SAVE $0.99
Oggi
Pinza Rome Gluten-Free Roman Style Flatbread Pizza, Spinach
173 g, $6.36/100g
Low Stock

$5.49
Plus tax
Hardbite
Handcrafted-Style Chips, Lightly Salted Beet Chps
150 g, $3.66/100g
Out of Stock
Out of Stock
sale: $5.50, formerly: $6.29
SAVE $0.79
Blue Dragon
Thai Red Curry Cooking Sauce Kit 3 Step
253 g, $2.17/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































