Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $12.49, formerly: $15.99
SAVE $3.50
Acropolis Organics
Balsamic Vinegar Mousto
250 ml, $5.00/100ml
$6.99
Plus tax
President's Choice
M'AQUA™ Gin & Tonic Flavoured Sparkling Water
6x355.0 ml, $0.33/100ml
Out of Stock
sale: $13.00, formerly: $14.99
SAVE $1.99
Stellareats
Grain-Free Baking Mix Fudge Brownie
296 g, $4.39/100g
sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Clearly Canadian
Grapefruit Flavored Sparkling Mineral Water Grapefruit Essence
325 ml, $0.77/100ml
sale: $2.48, formerly: $2.99
SAVE $0.51
Plus tax
Calbee
Flavoured Potato Chips Hot & Spicy
55 g, $4.51/100g

sale: $9.29, formerly: $9.99
SAVE $0.70
Bone Brewhouse
Instant Chicken Bone Broth Thai Coconut
16 g, $58.06/100g
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Plus tax
Terra
Vegetable Chips Sour Cream & Onion
141 g, $4.26/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































