Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.48, formerly: $2.99
SAVE $0.51
Plus tax
Calbee
Flavoured Potato Chips Hot & Spicy
55 g, $4.51/100g

sale: $9.29, formerly: $9.99
SAVE $0.70
Bone Brewhouse
Instant Chicken Bone Broth Thai Coconut
16 g, $58.06/100g
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Plus tax
Terra
Vegetable Chips Sour Cream & Onion
141 g, $4.26/100g
sale: $6.99, formerly: $7.49
SAVE $0.50
Plus tax
Camino
Milk-Style Chocolate Hazelnut & Salted Caramel 43 % Cacao
80 g, $8.74/100g

sale: $5.99, formerly: $6.49
SAVE $0.50
YoFiit
Miylk10 Chickpea & Flaxseed Beverage Unsweetened Original
946 ml, $0.63/100ml

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Nature Clean
Liquid Hand Soap, Sweet Pea Lemon Balm
1 l, $0.90/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































