Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.25
Plus tax
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Grapefruit
1 l, $0.23/100ml
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Chex
Mix Bars, Chocolatey Peanut Butter, 5 bars
160 g, $2.49/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Half and Half Lemonade with Iced Tea
1.89 l, $0.21/100ml
Out of Stock
Low Stock

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $2.00
Plus tax
Cadbury
DAIRY MILK Original Milk Chocolate Bar
38 g, $5.26/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Crush
Cream Soda Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $4.50, formerly: $4.99
SAVE $0.49
Mott's
Motts Clamato, Pickled Bean
1.89 l, $0.24/100ml
Out of Stock

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.29
President's Choice
Lemon Iced Tea Flavoured Beverage 12 Pack
12x355.0 ml, $0.17/100ml

sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Plus tax
Dare
Veggie Crisps Spicy Chipotle Cheddar
100 g, $2.50/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































