Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Loads Of Cheddar Cheese Crackers
200 g, $1.75/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Kelloggs
Mini Wheats Cereal Low Sugar Lightly Frosted Original
450 g, $1.55/100g
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Made Good
Organic Crunchy Granola Squares Blueberry & Vanilla
150 g, $2.00/100g
200 PC Optimum Points
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Seaquest
Crab Flavoured Wild Alaska Pollock Chunks
227 g, $1.32/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $2.00
Plus tax
Nestlé
Rolo Caramel-filled Pieces in a Milk Chocolatey Shell
52 g, $3.85/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
PC Blue Menu
Great Northern Beans
900 g, $0.39/100g

sale: $17.00, formerly: $19.00
SAVE $2.00
Plus tax
Maynards
Assorted Gummy Candy, Individually Wrapped (pack of 90)
1.12 kg, $1.52/100g
sale: $7.00, formerly: $8.99
SAVE $1.99
RED BARON
Rising Crust Four Cheese Medley Frozen Pizza
740 g, $0.95/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Long Grain & Wild Rice Roasted Garlic
250 g, $1.52/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Energy Drink Viking Berry
473 ml, $0.91/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Christie
Good Thins, Sea Salt, Gluten Free Corn Crackers
100 g, $5.49/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Hydrate Arctic Grape Electrolyte Drink Mix
45 g, $9.98/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Gatorade
Cherry Lime Electorlyte Beverage
591 ml, $0.64/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Homestyle French Onion Dip
200 g, $1.75/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































