Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.50 MIN 3
, formerly: $2.99
Bens
FAST & FANCY Homestyle Chicken Flavour & Wild Rice
132 g, $2.27/100g

sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Plus tax
ChocXO
Organic Dark Chocolate Lemon Crème Cups
98 g, $7.14/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Hershey's
Signature Dark Almonds & Coffee Bar
100 g, $3.99/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Ice Cream Churr-eh for Churros!™
473 ml, $1.06/100ml

sale: $9.00, formerly: $10.99
SAVE $1.99
Oka
Mushroom and Truffles Cheese
190 g, $4.74/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































