Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
The Plant-It Food Co.
Asian Style Thai Yellow Curry
325 g, $3.08/100g

sale: $17.00, formerly: $19.00
SAVE $2.00
Plus tax
Maynards
Assorted Gummy Candy, Individually Wrapped (pack of 90)
1.12 kg, $1.52/100g
Out of Stock
sale: $69.25, formerly: $73.99
SAVE $4.74
Plus tax
Iron Vegan
Athlete's Blend Protein Powder
1 kg, $6.93/100g
Low Stock

sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Club House
Au Jus Dipping Sauce Mix
21 g, $7.14/100g
about $15.58
President's Choice
Australian Lamb Shoulder Chops Rosemary & Garlic
$35.25/1kg $15.99/1lb
Out of Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Leclerc
Autumn Leaf Cookies Pumpkin Spice Autumn Limited Edition
325 g, $1.78/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Avocado Hummus
227 g, $1.54/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































