Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Classico
Red Wine & Herb Pasta Sauce
600 ml, $1.00/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Snackpack
Bakery Shop Snack Pack, Dessert Flavours, Banana Cream Pie
4x99.0 g, $0.88/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Reese's
Puffs Peanut Butter & Cocoa Flavour Cereal Bars
120 g, $3.33/100g
sale: $7.00, formerly: $9.29
SAVE $2.29
Elmhurst
Almond Beverage Unsweetened
946 ml, $0.74/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Casa di Mama Bacon Pizza
405 g, $1.11/100g
sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Oikos
Greek Yogurt Velvet Pistachio Extra Creamy 4% M.F.
650 g, $1.00/100g
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.25
Plus tax
Wrigley's
Sugar-Free Flavoured Bubble Gum Minis, Resealable Bottle
80 g, $6.56/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Club House
Organic Ground Turmeric
39 g, $9.72/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Basmati Coconut Rice
240 g, $1.58/100g
sale: $1.68, formerly: $1.75
SAVE $0.07
Lucky Me!
Supreme Instant Noodles, Artificial Bone Marrow Flavour
65 g, $2.58/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Ultra Paradise
473 ml, $0.91/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Sum-m
Crispy Chicken Spring Rolls
350 g, $1.43/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Nestlé
Smarties Snack Size, Milk Chocolate, Peanut-Free Facility
80 g, $4.36/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































