Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $6.25
SAVE $1.25
Plus tax
Halo Top
Cookie Dough
473 ml, $1.06/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.50
Plus tax
Quaker
Dipps Cookies and Cream Flavour Granola Bars
150 g, $3.00/100g
sale: $7.50, formerly: $8.19
SAVE $0.69
Burnbrae Farms
Naturegg Solar Free Range Eggs, Large
12 ea, $0.63/1ea

sale: $5.00, formerly: $6.25
SAVE $1.25
Plus tax
Halo Top
Cookies & Cream
473 ml, $1.06/100ml
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $2.29
Campbell's
Condensed Soup Spicy Chicken Noodle Medium
284 ml, $0.81/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Hershey's
Milk Chocolate Almond Stuffed With Bar
90 g, $4.43/100g

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Plus tax
AHA
Seltzer Peach Honey Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Kelloggs
Mini Wheats Mini Wheat Cereal Brown Sugar Flavour
460 g, $1.52/100g

sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Club House
Spicy Chili Seasoning Mix
32 g, $4.69/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































