Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.50, formerly: $6.49
SAVE $0.99
Plus tax
Wrigley's
Peppermint-Cobalt Flavoured Sugar Free Chewing Gum, 1 Sticks, 3 Packs
3 ea, $1.83/1ea
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Instant Oatmeal, Peaches and Cream, 8 Servings
264 g, $1.63/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Canada Dry
Club Soda
6x222.0 ml, $0.43/100ml

sale: $2.75, formerly: $3.00
SAVE $0.25
Plus tax
President's Choice
Rich and Chewy Chocolate Chip and Marshmallow Granola Bars
5x120.0 g, $0.46/100g
Out of Stock
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Healthy Choice
Gourmet Steamers Honey Glazed Turkey & Potatoes
269 g, $2.60/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Rosemary & Olive Oil
120 g, $3.74/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
MUSH
Protein Overnight Oats, Chocolatey Brownie
172 ml, $1.74/100ml
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Healthy Choice
Simply Steamers Chicken and Vegetable Stir Fry
262 g, $2.67/100g

sale: $1.00 MIN 3
, formerly: $1.29
President's Choice
Hot Taco Seasoning Mix
24 g, $5.37/100g

sale: $3.99, formerly: $4.99
SAVE $1.00
Kiju
Pomegranate Cherry Fruit Juice Blend
1 l, $0.40/100ml
$10.99 Member Price
, formerly: $17.99$14.00 Non-Members
SAVE $3.99
Janes
Battered Haddock
450 g, $3.11/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
La Rocca Carrot Cake Slice
180 g, $2.22/100g
sale: $7.00, formerly: $8.49
SAVE $1.49
Rio Mare
Solid Light Tuna in Olive Oil, Italian Chili
195 g, $3.59/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































