Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $5.75
Plus tax
Mentos
Gum, Fresh Mint with Green Tea Extract
50 ea, $0.12/1ea

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Black Diamond
Old White Cheddar Natural Cheese Slices
220 g, $2.95/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
McCain
Superfries Rosemary & Garlic Crinkle Cut Fries
650 g, $0.92/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.79
No Name
Light Medium Cheddar Cheese
400 g, $1.70/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
World of Flavours Nashville Hot Flavour Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Plus tax
Kashi
Crunchy 7 Grain With Quinoa Bars Apple Cinnamon Flax
200 g, $2.00/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Kelloggs
Mini Wheats Mini Wheat Minis Cereal Original
430 g, $1.63/100g
sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Plus tax
Kashi
Chewy Whole Grain Bars Dark Mocha Almond
175 g, $2.29/100g

sale: $10.00, formerly: $11.99
SAVE $1.99
Peace River Honey
Liquid Honey
500 g, $2.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































