Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
President's Choice
Spaghetti Cacio E Pepe
260 g, $2.23/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Pillsbury
Ready to Bake Cookie Dough Reese Peanut Butter
454 g, $1.21/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Valley Selections Essentials, Antioxidant Italian Blend
400 g, $1.00/100g
sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Sea Salt Kettle Cooked Tortilla Chips
368 g, $1.09/100g

sale: $5.50, formerly: $7.99
SAVE $2.49
Chapmans
Premium Cookies & Cream Ice Cream
2 l, $0.28/100ml

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Post
Post, Spoon Size Shredded Wheat Original
525 g, $0.57/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
President's Choice
White Cheddar Popcorn
220 g, $2.04/100g

sale: $7.00, formerly: $7.50
SAVE $0.50
Peanut Butter Cookies, 18 Pack
612 g, $1.14/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.79
President's Choice
Cream of Mushroom Soup
540 ml, $0.70/100ml
sale: $2.28, formerly: $2.79
SAVE $0.51
Garden
Cream Wafers, Chocolate Flavour
200 g, $1.14/100g
Low Stock
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Mountain Dew
Trolli Cherry Lemon
12x355.0 ml, $0.21/100ml
Out of Stock

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Vitaminwater Mega-C Bottle
591 ml, $0.59/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































