Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Sandwich Cookies Chocolate
168 g, $1.79/100g

sale: $15.00, formerly: $16.99
SAVE $1.99
Mastro
Salami Genoa, Hot Baby
600 g, $25.00/1kg $2.50/100g
PC Optimum Offer
sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Autumn Leaf Cookies Pumpkin Spice Autumn Limited Edition
325 g, $1.78/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Plus tax
Surati
Snacks Boondi
341 g, $0.59/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Cashew Milk Alternative, Unsweetened Vanilla, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $17.55, formerly: $19.49
SAVE $1.94
Plus tax
Corona
Beer (ID required at pick-up)
6x330.0 ml, $0.89/100ml
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Chewy Trail Mix Granola Bars, Coconut Dark Chocolate, 5 ct
160 g, $2.49/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.79, formerly: $2.99
SAVE $1.20
Swiss Chalet
Homestyle Gravy Mix Hot Chicken Sandwich
51 g, $3.51/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
MiO
Hydrate Berry Burst Electrolyte Drink Mix
38 g, $12.61/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Cheetos
Crunchy Ketchup Flavoured Snacks
268 g, $2.05/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Plus tax
Maynards
Swedish Berries Very Berry
154 g, $2.14/100g
sale: $6.25, formerly: $6.50
SAVE $0.25
PC Organics
Dairy-Free Kefir Probiotic Fermented Coconut Milk, Organic
1000 ml, $0.63/100ml

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
President's Choice
Tortilla and Jalapeno Cheese Sticks
345 g, $2.61/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.89
Plus tax
Cadbury
DAIRY MILK Mint Milk Chocolate Bar
90 g, $4.32/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































