Natural and Organic
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $12.14, formerly: $13.49
SAVE $1.35
Plus tax
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm Shea + Aloe
4.25 g, $285.65/100g
Low Stock
sale: $7.19, formerly: $7.99
SAVE $0.80
Plus tax
Burt's Bees
Hydrating Lip Oil With Passion Fruit Oil
7.98 g, $90.10/100g
sale: $7.19, formerly: $7.99
SAVE $0.80
Plus tax
Burt's Bees
Hydrating Lip Oil With Sweet Almond Oil
7.98 g, $90.10/100g
Low Stock
sale: $9.89, formerly: $10.99
SAVE $1.10
Plus tax
Burt's Bees
Facial Cleansing Towelettes, Pink Grapefruit
30 ea, $0.33/1ea
Low Stock
$20.99
Plus tax
Andalou Naturals
Cleansing Gel, Bio-Designed Collagen + Hyaluronic Acid
178 ml, $11.79/100ml
Low Stock
sale: $16.19, formerly: $17.99
SAVE $1.80
Plus tax
Burt's Bees
Facial Cleansing Oil with Coconut & Argan Oils
177 ml, $9.15/100ml
sale: $22.49, formerly: $26.99
SAVE $4.50
Plus tax
Burt's Bees
Daily Face Moisturizer Cream For Sensitive Skin
50 g, $44.98/100g
Low Stock
sale: $11.24, formerly: $12.49
SAVE $1.25
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Conditioning Lip Scrub with Exfoliating Honey Crystals
7.08 g, $158.76/100g
sale: $4.94, formerly: $5.49
SAVE $0.55
Plus tax
Burt's Bees
Detoxifying Charcoal Sheet Mask, Single Use Sheet Mask
9.35 g, $52.83/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































