Natural and Organic
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Tinted Lip Balm, Rose
4.25 g, $148.00/100g
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Pink Grapefruit
4.25 g, $127.06/100g
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Tinted Lip Balm, Hibiscus
4.25 g, $148.00/100g
Low Stock
sale: $12.59, formerly: $13.99
SAVE $1.40
Plus tax
Burt's Bees
Herbal Blemish Stick
7.5 ml, $167.87/100ml
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Plus tax
Burt's Bees
Magnolia Tinted Lip Balm
4.25 g, $148.00/100g
Low Stock
sale: $12.59, formerly: $13.99
SAVE $1.40
Plus tax
Burt's Bees
Peach and Willowbark Deep Pore Scrub
110 g, $11.45/100g
sale: $11.24, formerly: $12.49
SAVE $1.25
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Overnight Intensive Lip Treatment
7.08 g, $158.76/100g
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Tinted Lip Balm, Pink Blossom
4.25 g, $148.00/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Cucumber Mint
4.25 g, $211.53/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































