Natural and Organic
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.69, formerly: $12.99
SAVE $1.30
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Assorted Flavours with Fruit Extracts
4.25 g, $275.06/100g
Low Stock
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Pomegranate
8.5 g, $105.76/100g
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Watermelon
4.25 g, $127.06/100g
Low Stock

$8.99
Plus tax
Attitude
Super Leaves Natural Hand Soap Olive Leaves
473 ml, $1.90/100ml
Low Stock
sale: $9.89, formerly: $10.99
SAVE $1.10
Plus tax
Burt's Bees
Micellar Cleansing Towelettes with Rose Water
1 ea, $9.89/1ea
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Plus tax
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm Birthday Cake
4.25 g, $148.00/100g
Low Stock
Low Stock
sale: $5.84, formerly: $6.49
SAVE $0.65
Plus tax
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm Sweet Peach
4.25 g, $137.41/100g
Low Stock
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin, Lip Balm, Beeswax & Vanilla Bean, 2 pack
4.25 g, $211.53/100g
sale: $11.69, formerly: $12.99
SAVE $1.30
Plus tax
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm
1 ea, $11.69/1ea
Low Stock
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Plus tax
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm With Kokum Butter
4.25 g, $127.06/100g
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Honey
4.25 g, $127.06/100g
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Pomegranate
4.25 g, $127.06/100g
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Tinted Lip Balm, Red Dahlia
4.25 g, $148.00/100g
sale: $5.39, formerly: $5.99
SAVE $0.60
Plus tax
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm Dragonfruit Lemon
4.25 g, $126.82/100g
Low Stock
sale: $5.40, formerly: $6.00
SAVE $0.60
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Coconut & Pear
4.25 g, $127.06/100g
sale: $9.89, formerly: $10.99
SAVE $1.10
Plus tax
Burt's Bees
Sensitive Facial Cleansing Towelettes with Cotton Extract
30 ea, $0.33/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































