Natural and Organic
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Nature Clean
Liquid Soap Refill Fragrance Free
1 l, $0.90/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Crate 61
All Natural Eucamint Soap
110 g, $3.63/100g

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Nature Clean
Liquid Hand Soap Citrus
1 l, $0.90/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Crate 61
All Natural Soaps Lavender
110 g, $3.63/100g
Low Stock

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Crate 61
All Natural Lemongrass
110 g, $3.63/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Crate 61
All Natural Soaps Avocado Grapefruit
110 g, $3.63/100g
sale: $8.99, formerly: $9.49
SAVE $0.50
Plus tax
The Unscented Company
Hand Soap
500 ml, $1.80/100ml
Low Stock
sale: $13.99, formerly: $15.99
SAVE $2.00
Plus tax
The Unscented Company
Body Soap
500 ml, $2.80/100ml
Low Stock

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Crate 61
All Natural Soaps Oatmeal Shea
110 g, $3.63/100g

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Nature Clean
Liquid Hand Soap, Sweet Pea Lemon Balm
1 l, $0.90/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml




















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































