Lips
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $12.14, formerly: $13.49
SAVE $1.35
Plus tax
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm Shea + Passion Fruit Oil
9.63 g, $126.06/100g
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast All-Day Custom Reds 840 Signature Scarlet
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche Anti-Feathering Lip Liner 722 Lasting Plum
1 ea, $11.19/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $12.14, formerly: $13.49
SAVE $1.35
Plus tax
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm Shea + Coconut Oil
9.63 g, $126.06/100g
Out of Stock
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































