Lips
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$21.99
Plus tax
Rimmel London
Lasting Finish Lip Liner, Long-Wear Lip Liner, Sand
1.2 g, $1,832.50/100g
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Lifter Liner Lip Liner 04-Out Of Line
1 ea, $10.39/1ea
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Lifter Liner Lip Liner 07-Big Lift
1 ea, $10.39/1ea
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Lifter Liner Lip Liner 08-Fine Line
1 ea, $10.39/1ea
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Lifter Liner Lip Liner 09-Peaking
1 ea, $10.39/1ea
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Lifter Liner Lip Liner 10-Main Character
1 ea, $10.39/1ea
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Lifter Lip Liner, Long-Lasting Let's Bounce
1 ea, $10.39/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































