Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Maybelline
Superfluff Brow Mousse 257 Medium Brown
1 ea, $13.59/1ea
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Maybelline
Superfluff Brow Mousse 260 Deep Brown
1 ea, $13.59/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
SuperStay Ink Crayon Lipstick, Precision Tip Matte Lip Crayon with Built-in Sharpener, Longwear Up to 8 hours, Work For It, Berry Pink, 12 g Work For It
22 ml, $47.23/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Superstay Ink Crayon Pinks
1.2 g, $865.83/100g
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Superstay Matte Ink Lip Founder
5 ml, $231.80/100ml
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Superstay Matte Ink Lip Inspirer
5 ml, $231.80/100ml
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
Maybelline
Superstay Matte Ink Liquid Lipstick Champion
5 ml, $239.80/100ml
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
Maybelline
Superstay Matte Ink Liquid Lipstick Charmer
5 ml, $239.80/100ml
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick Makeup, Long Lasting, High-Impact Lip Colour, Up to 16 hours, Ringleader, 175, Mauve Pink, 5 ml Ringleader
5 ml, $231.80/100ml
Low Stock
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
Maybelline
Superstay Matte Ink Liquid Lipstick Renegade
5 ml, $239.80/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Superstay Vinyl Ink Liquid Lip Color, Lippy
4.2 ml, $247.38/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Superstay Vinyl Ink Liquid Lip Color, Royal
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Superstay Vinyl Ink Liquid Lip Color, Unrivaled
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Superstay Vinyl Ink Liquid Lip Color, Wicked
4.2 ml, $247.38/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick, Cheeky
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick, Witty
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Telescopic Mascara Intense Lash Length & Defined Separation, Black (925)
1 ea, $15.19/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































