Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Crayon 14HR, Live On The Edege
5 ml, $207.80/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Crayon 14HR, Make It Happen
5 ml, $207.80/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Crayon 14HR, Own Your Empire
5 ml, $207.80/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Crayon 14HR, Stay Exceptional
5 ml, $207.80/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Stick, Artist
5 ml, $231.80/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lipstick, Self-Starter
5 ml, $231.80/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Lip Ink Liquid Lipstick, Dancer
5 ml, $231.80/100ml
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matteink Amazonian
2.3 ml, $503.91/100ml
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matteink Ruler
2.3 ml, $503.91/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Super Stay Tint Foundation With Vitamin C* 112
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Super Stay Tint Foundation With Vitamin C* 120
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Super Stay Tint Foundation With Vitamin C* 130
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Super Stay Tint Foundation With Vitamin C* 220
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Super Stay Tint Foundation With Vitamin C* 322
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Super Stay Tint Foundation With Vitamin C* 330
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Super Stay Tint Foundation With Vitamin C* 368
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Super Stay Up To 24h Skin Tint Foundation 310
30 ml, $53.30/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Awestruck
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Edgy
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Highly Pigmented Color and Instant Shine, Captivated, Dusty Rose
4.2 ml, $247.38/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Highly Pigmented Color and Instant Shine, Charmed, Light Coral
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Highly Pigmented Color and Instant Shine, Fearless, Purple Brown
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Highly Pigmented Color and Instant Shine, Peppy, Red Purple
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Highly Pigmented Color and Instant Shine, Punchy, Red Brown
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Rogue
4.2 ml, $247.38/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Striking
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Sultry
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Longwear No-Budge Liquid Lipcolor, Upbeat
4.2 ml, $247.38/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay®Ink Crayon Lipstick
1.2 g, $865.83/100g
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay®Ink Crayon Lipstick
5 ml, $207.80/100ml
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay®Ink Crayon Lipstick
5 ml, $231.80/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Super Stay®Ink Crayon Lipstick
1.2 g, $865.83/100g
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay®Ink Crayon Lipstick
5 ml, $231.80/100ml
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Maybelline
Superfluff Brow Mousse 257 Medium Brown
1 ea, $13.59/1ea
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Maybelline
Superfluff Brow Mousse 260 Deep Brown
1 ea, $13.59/1ea
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































