Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lip Color 120 Dusty Blush
2.3 ml, $434.78/100ml
Low Stock
Low Stock
$17.49
Plus tax
Cover Girl
Trublend Sun & Sculpt Bronzing Glow Serum Very Light - 10
30 ml, $58.30/100ml
Low Stock
Low Stock
$20.99
Plus tax
Physician's Formula
Mineral Wear Airbrushing Pressed Powder, Translucent
9 g, $233.22/100g
Low Stock
$12.49
Plus tax
New
Rimmel London
Oh My Gloss! Slip Stick, 3.4g Cappuccino Light - 150
3.4 g, $367.35/100g
Low Stock
$23.49
Plus tax
L'Oreal Paris
True Match Super-Blendable Foundation 8.R/8.C Nut Brown
30 ml, $78.30/100ml
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































