Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
304 Frost Queen Brillant À Lèvres
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
Low Stock
$20.99
Plus tax
Physician's Formula
Murumuru Butter Glow & Go™ Multiuse Stick Beachy Pink
1 ea, $20.99/1ea
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Rimmel London
Multi Tasker Bronzing, Sculpting & Contour Stick Light - 001
1 ea, $10.39/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































