Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.00, formerly: $11.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Perfect Point Plus Ink Gel Eye Pencil Bronze Glow - 285
0.28 g, $3,461.54/100g

$11.99
Plus tax
Travel Brand Goods
Overnight Kit - Trial & Travel Size
5 ea, $2.40/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $7.19, formerly: $8.99
SAVE $1.80
Plus tax
Rimmel London
Wonderluxe Extreme Mascara Black
1 ea, $7.19/1ea
Low Stock
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Tinted Lip Balm, Hibiscus
4.25 g, $148.00/100g
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche Lip Stick, 620 Mica
3.68 g, $304.08/100g
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $13.19, formerly: $16.49
SAVE $3.30
Plus tax
Maybelline
Falsies Lash Lift Intensifier Mascara (195)
9.6 ml, $137.40/100ml
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Color Riche 258 Berry Blush
3.6 ml, $310.83/100ml
Low Stock
sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipstain, Smooth Application, Sugey Girl - 10
1.7 ml, $647.06/100ml
Low Stock
sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
Plus tax
Cover Girl
Smoothers Concealer, Fair
4 g, $2.00/1ea
Low Stock
$10.99
Plus tax
Sally Hansen
Salon Effects Perfect Press-On Nails Lost In The Frost - Sv441
1 ea, $10.99/1ea
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche 135 Ballerina Shoes
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































