Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$15.99
Plus tax
Marcelle
Duo Eyebrow Pro Slanted Waterproof Pencil + Tinted Gel Brunette
3 g, $533.00/100g
Low Stock
$12.49
Plus tax
Rimmel London
Multi-Tasker Blush'n'brush Stick, Cherry On Point - 150
1 ea, $12.49/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $9.99, formerly: $12.49
SAVE $2.50
Plus tax
Rimmel London
The Multi-Tasker Concealer 055 Classic Beige
10 ml, $99.90/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
SuperStay Ink Crayon Lipstick, Precision Tip Matte Lip Crayon with Built-in Sharpener, Longwear Up to 8 hours, Work For It, Berry Pink, 12 g Work For It
22 ml, $47.23/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































