Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$10.99
Plus tax
Annabelle
Stay Sharp Self-Sharpening Waterproof Kohl Eyeliner Graphite
0.25 g, $4,396.00/100g
Low Stock
Low Stock
$11.99
Plus tax
Essie
Nail Polish, Vegan, Glossy Shine Finish, Wink Of Sleep, Purple
13.5 ml, $88.81/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Rimmel London
Multi Tasker Bronzing, Sculpting & Contour Stick Medium - 002
1 ea, $10.39/1ea
Low Stock
$13.99
Plus tax
Maybelline
New York Fit Me! Loose Finishing Powder 35 Deep
8 g, $174.88/100g
Low Stock
sale: $17.59, formerly: $21.99
SAVE $4.40
Plus tax
L'Oreal Paris
Infallible High Radiant Finish Highlighter 05 Icy Gold
1 ea, $17.59/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































