Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$24.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Infallible Pro-Glow Up to 24HR Foundation 204 Natural Buff
30 ml, $83.30/100ml
Low Stock
$15.99
Plus tax
Milani
Conceal + Perfect™ 2-In-1 Foundation + Concealer 05a Natural Beige
1 ea, $15.99/1ea
Low Stock
Low Stock
$16.99
Plus tax
Physician's Formula
Shimmer Strips Custom Eye Enhancing Shadow & Liner, Nude
1 ea, $16.99/1ea
Low Stock
$13.50
Plus tax
Essie
Nail Art Studio Jelly Nail Polish, Sheer Jelly Finish Blush Jelly
13.5 ml, $100.00/100ml
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $17.59, formerly: $21.99
SAVE $4.40
Plus tax
L'Oreal Paris
Concealer Infallible Full Wear, One-Swipe Complete Coverage, Matte Finish, Longwear Up to 24hr, Biscuit
10 ml, $175.90/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































